81991 Pilne. Współpraca - Tworzenie portalu - JAVA, JEE

Closed Posted May 17, 2011 Paid on delivery
Closed Paid on delivery

Obecnie pilnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku

Programista / Informatyk

Miejsce pracy: Łódź

Region: łódzkie

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za rozwój oprogramowania portali internetowych m.in. [url removed, login to view] oraz [url removed, login to view]

Oferujemy możliwość stałej współpracy.

Wymagania:

* Wykształcenie wyższe,

* Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata

* Powinien wykazać się znajomością:

- JAVA

- Spring Framework

- Bean Environment

- HTML

- CSS

- PostgreSQL

- systemów Linux oraz UNIX (Debian)

* Mile widziana dobra znajomość j. angielskiego

* Doświadczenie w projektowaniu systemów informatycznych

* Otwartość i umiejętność pracy w zespole

* Dyspozycyjność

* Zaangażowanie w realizowanie projektu

Kontakt:

Paweł Woszczak, tel. 42 299 60 76, 664 461 606

Bio-Tech Media Project Manager

[url removed, login to view]@[url removed, login to view]

[url removed, login to view]

Aplikuj - Proszę o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych - [url removed, login to view]@[url removed, login to view]

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. [url removed, login to view] roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Bio-Tech Consulting Sp. z o. o. jest firmą specjalizującą się w ocenie potencjału komercjalizacyjnego biotechnologicznych projektów badawczo-rozwojowych. Jednym z projektów działalności firmy jest prowadzenie największych portali branżowych m.in. Biotechnologia.pl. Firma także organizuje szkolenia, konferencje i targi dla liderów innowacyjnego biobiznesu.

[url removed, login to view] jest portalem internetowym wydawanym od 1996 roku. Grupą docelową portalu jest kadra menadżerska innowacyjnych firm z sektora biogospodarki, pracownicy działów badawczo-rozwojowych i technolodzy tych firm. Dedykujemy go również analitykom biznesowym i inwestorom.

CSS Graphic Design HTML PHP Website Design

Project ID: #5654620

About the project

Remote project Active May 17, 2011